Sluníčko

Naše akce

Branný den

23.06.2022

Hlášení z branného dne: děti prošly výcvikem pohybových dovedností na překážkové dráze, vyzkoušely si komunikaci přes vysílačku, rozpoznávaly výzbroje vojáků, samotnou výzbroj si mohly vyzkoušet. Medaile za zásluhy v boji byly úspěšně předány. Děti z celé školky jsou plně připraveny na další školní rok. Velké díky patří spolku Respawn z. s. za zprostředkování tohoto dne. Děkujeme! Konec hlášení. Meilem Vám byl zaslán odkaz na více fotografii z akce.

Třídní výlet kolem řeky - třída Logo I.

21.06.2022

Krásně slunečný pondělní den jsme prožili na třídním výletě kolem řeky Ostravice. Děti musely zdolat různé překážky v terénu - přecházení přes kameny u přítoku řeky, obcházení bláta a louží na cestě, překračování větví a kořenů v lese. Pozorovaly přírodu kolem a plnily úkoly, za které je na závěr čekal schovaný poklad. Výlet se nám všem moc líbil. Užili jsme si společný čas a děti už se těší na další. Třeba o letních prázdninách s rodiči.

Okolo Místku cestička - výlet třídy Měsíček, Hvězdička a Sluníčko

21.06.2022

Okolo Místku jsme se vydali cestičkou podél řeky Ostravice na výlet do neznáma. Cestou jsme v lese hledali ukrytý poklad a plnili jednoduché úkoly. U cíle si děti vybalily z batůžku dobroty, které měli nachystané z domova. O tom, e se jim výlet líbil svědčila píseň, kterou si děti cestou zpívaly "ŽIVOT JE POHODA, ŽIVOT JE FAJN...".

Činnost SBOREČKU

20.06.2022

Po celý školní rok probíhala v naší MŠ činnost školního Sborečku, do kterého docházely starší děti z různých tříd. Scházeli jsme se v dopoledních hodinách 1x týdně. Děti se učily při zpěvu správně dýchat, vyslovovat a ovládat mimické svalstvo. Měly možnost se naučit nové písně, básně i říkadla. Zpěv doprovázely rytmizací či hrou na různé Orffovy nástroje. Neméně důležitým byl i přirozený projev, přednes a dovednost nebát se vystoupit před cizími lidmi. Že zpívání děti bavilo, předvedly v několika pásmech, a to v MŠ na předvánočním Rozsvěcení stromečku, akci Otvírání zahrady na jaře a Rozloučení s předškoláky. V závěru roku potěšily svým vystoupením také babičky a dědečky v Domově pro seniory na Školské ul. a navštívily kamarády na odloučeném pracovišti MŠ Čejky. Činností Sborečku jsme doplnily ŠVP s názvem "Poskládejme notičky do barevné písničky!"

Hurá na ZMRZLINU, 4.třída Měsíček

20.06.2022

V pondělí jsme s dětmi podnikli výlet za zmrzlinou na Místecké náměstí. Výlet se podařil a děti si moc pochutnaly.

Sklizeň na Sluníčku

17.06.2022

Vstávej, semínko, holala, bude z tebe fiala. Děti na jaře zasely semínka a ejhle - vyklubaly se ředkvičky, na kterých si děti pochutnaly.

Na výletě s LOGO II

16.06.2022

Ve čtvrtek 16. června jsme se s dětmi vypravili na výlet k řece. Zdolali jsme dalekou cestu přes tři mosty, užili si piknik v trávě a protáhli těla. Cestou jsme pozorovali kačenku s mláďaty, barevné motýlky a zamávali jsme i vláčkům. Výlet se nám všem moc líbil a odměnou za náš sportovní výkon byl výborný oběd, který nám uvařily naše paní kuchařky.

Plavba lodí do Afriky - třída Sluníčko

15.06.2022

Prázdniny se blíží a kdo ještě neví kam na dovolenou, děti ze třídy Sluníčko mají prima tip: Plavba lodí do Afriky - návštěva safari, seznámení s exotickými zvířaty a taky poklad v podpalubí, který si děti odnesou domů. Na závěr plavby dětem zatroubil šťastnou cestu slon, který troubí na trombon, když dáš bonbon. Veselé prázdniny !

Pasování na školáky

15.06.2022

Jaro, léto, podzim zima ve školce nám bylo prima, zpívali nastávající školáci na akci – Pasování na školáky. Děti kouzelným mečem proměnila na školáky paní ředitelka, od p.učitelek dostali pamětní dárky a za doprovodu dojatých rodičů odcházeli domů.

Dravci v MŠ

14.06.2022

Dnes jsme se mohli podívat na opravdické dravce, kteří jsou velmi nebezpeční. Samozřejmě nechyběla sova, orel nebo sýček. Ti nejodvážnější vystoupili z řad a nechali si dravce posadit na hlavu. Všichni jsme si to moc užili. Děkujeme!

ŠACHOVÝ TURNAJ

10.06.2022

Dnes se chlapci z naší MŠ, kteří navštěvovali šachový kroužek, zúčastnili ŠACHOVÉHO TURNAJE mezi mateřskými školami z Frýdku-Místku. Soutěže se zúčastnilo 12družstev a naši chlapci se umístili na krásném 5. místě. Děkujeme za jejich skvělé výkony a gratulujeme !

Oslavy MDD s hasiči

09.06.2022

Za zvuků sirén a příjezdu hasičů na školní zahradu začaly v naší škole oslavy svátku dětí. Shlédli jsme ukázku hasičského zásahu při hašení hořící popelnice a děti si na stanovištích zahrály na hasiče. Děti si s nadšením vyzkoušely protipožární výzbroj, stříkání vody z hadice na terč, prolézaly žebříkem, zatloukaly hřebíky a trénovaly chůzi po proudnici. Za splnění úkolů byly odměněny sladkou dobrotou. I když se nad námi celé odpoledne honily bouřkové mraky , nezalekli jsme se a svátek dětí jsme oslavili s plnou parádou. Děkujeme za hojnou účast. Více fotek a video z celé akce naleznete v odkazech, které Vám byly odeslány emailem.

Na světě je plno dětí, třída Logo I.

03.06.2022

V uplynulém týdnu jsme se s dětmi vydali na cestu do světa. Povídali jsme si o dětech, jakou mají barvu pleti, kde a jak žijí, jaké mají v jejich zemi zvyky. Rozvinuli jsme hru na africkou vesnici, ve které žijí černoši. Děti si vyrobily sukně, náhrdelníky, oštěp, hrací nástroj a v rytmu bubnu tancovaly. Jak mají černoši v Africe práci těžkou, se děti přesvědčily tím, že si vyzkoušely některé práce. Postavily si společně africkou chýši a vytvořily ohniště, ve hmoždíři stloukaly obilí, přenášely vodu. Svátek dětí jsme oslavili hrami a soutěžemi, za které děti čekalo překvapení - bublifuk. Zahradou se vzápětí rozletělo plno bublin a radostný výskot dětí, když se jim podařilo bublinu vytvořit a při letu vzduchem praskla.

Den děti na 3. třídě Hvězdička

01.06.2022

Už je to tady, už to letí, máme tady náš den dětí. Oslavili jsme den dětí diskotékou, připili si na pěkné léto a zasoutěžili jsme na školní zahradě s míči. Samozřejmě nechyběly dobrůtky od našich nejmilejších. Děkujeme!

Návštěva knihovny - 1. třída Logo I. s 2. třídou Logo II.

30.05.2022

Dnes se děti z logopedických tříd vydaly na návštěvu do nově zrekonstruované knihovny, na kterou se moc těšily. Přivítala je milá paní knihovnice, která dětem pověděla, jak to v knihovně funguje, ukázala spoustu zajímavých knih, poučila je, jak s knihami zacházet. Děti si poslechly motivační pohádku a měly možnost prohlédnou si jakoukoli knihu vlastního výběru. Všichni jsme si to moc užili.

Ze života hmyzu ve třídě Logo I.

26.05.2022

Včeličky, mravenečci, motýlci, broučci, jedním slovem hmyz, tento týden navštívili naší třídu. Děti se seznámily s jejich životem, experimentovaly, obohatily slovní zásobu o nová slova a poznatky. Lupou venku sledovaly, kde hmyz žije, pozorovaly, jak skutečně vypadá. Ochutnávaly med, určovaly jeho chuť a vůni, lepily, stříhaly, zpívaly a tancovaly, stavěly, modelovaly i počítaly. Hmyzí rejdění a dovádění je provázelo po celý tento týden. Poznávaly hmyzí nepřátele, nástrahy, kterým se raději musí vyhnout, ale také proč jsou mezi námi a jaký užitek přinášejí nám lidem i přírodě. Zhlédly divadelní pohádku - O modré tůňce -, která jim přinesla spontánní zážitek a obohatila jejich poznání o přírodě. Nakonec jsme navštívili Smetanovy sady, kde jsme se zaposlouchali do krásného koncertního vystoupení dětí ze ZUŠ. Odměnou byla radost na tvářičkách našich dětí.

Bylinková zahrádka

20.05.2022

V průběhu jarních měsíců jsme spolu s dětmi Logo tříd založili novou bylinkovou zahrádku. Do přípravných prací se zapojili i rodiče. Spolu se svými dětmi převáželi hlínu z bývalého dýňoviště. Po založení záhonu se děti pustily do sázení bylinek, které nám darovala maminka vlastnící zahradnictví. Záhon jsme navrstvili kůrou a bylinky pořádně zalili. Teď už jen zbývá se o bylinky dobře starat, aby je paní kuchařky mohly použít na přípravu jídla. Už se moc těšíme na voňavý oběd a lahodný čaj!

Dopravka na 3. třídě Hvězdička

20.05.2022

Tu, tu, tu, auto už je tu. Jak se správně přechází přes přechod? Jak klikaté můžou být cesty? Jak funguje semafor a křižovatka? My už všechno víme a všem to rádi povíme.

Malí farmáři na 3.třídě Hvězdičce

20.05.2022

Děti na třídě Hvězdička se proměnily v malé farmáře. Vybudovaly si svou malou farmu, kde pravidelně,, krmily" svá zvířátka. Dozvěděly se, co které zvířátko jí , kde se bere mléko, maso nebo třeba vlna. Vyzkoušely si podojit i krávu :-). Společně jsme navštívili i slepičí farmu a poznali pestrý život slepic. Taky už víme , jak se snáší vajíčko. Kromě slepic jsme viděli čerstvě narozené koťátka a malé pulce v jezírku. Hodná maminka od Nikolky Peterové nám nachystala občerstvení a my jí za všechno MOC děkujeme.

Besídka s dílničkou na 4.třídě Měsíček

12.05.2022

Děti si připravily vystoupení ke Dni matek a poté si vyrobili s rodinnými příslušníky papírový narcis. Slzičky dojetí a poděkování bylo největší odměnou.

Den Matek - Sluníčko

10.05.2022

Děti ve třídě sluníčko společně se svou rodinou oslavily Den matek.

Besídka ke Dni matek na třídě 2.Logo II.

10.05.2022

K příležitosti svátků všech maminek si děti z 2. Logo třídy připravily pásmo básniček, písniček a tanečku. Do svých výkonů daly maximum a vzbudily u rodičovského publika velký potlesk. Náramně se jim to povedlo. Na památku maminkám vyrobily krásné kytičky, které předaly s velkým objetím a sladkou pusinkou. Děkujeme všem rodičům, prarodičům a tetičkám za účast :).

Den matek na 3. třídě Hvězdička

04.05.2022

Svět je nejhezčí, když má máma svátek. Svět je nejhezčí, když je měsíc máj. Našim úžasným maminkám jsme zazpívali a zarecitovali pásmo, kde ukápla nejenom jedna slza. Při společném tvoření jsme strávili pěkné chvíle a maminkám s úsměvem na tváři se nechtělo pryč.

Pěstování s hvězdičkami

02.05.2022

S hvězdičkami jsme si upravili záhonek, zasadili nová semínka a vyklíčené semínko melounu. Každý den se na záhonek koukáme a zkoumáme, zda se kytičkám daří. Už se těšíme na první úrodu melounu.

Čarodějnický rej - Logo I.

29.04.2022

V pátek 29.4. se všechny čarodějky a čarodějové a kouzelníci strašidelných Bradavic sešly na čarodějnický rej. Museli se poradit, jak naložit dále se světem kouzel. Samozřejmě se při svém setkání i dostatečně najedli a pobavili. Aby je každý viděl a nebral na lehkou váhu, zakončili svůj den dlouhým průvodem v okolí naší školky.

Čarodějnické kouzla a záhady - Sluníčko

29.04.2022

Tento týden byl plný kouzel, záhad a pokusů. Děti čarovaly a proměnily se v žabky, myšky a jiné živočichy. Také v pohádkové bytosti a to vše za pomocí kouzelné moci. Lepily, kreslily a vázaly metličky, vařily čarodějnické lektvary. V závěru týdne všechny čarodějky a čarodějové oslavily svůj svátek jak se patří s veselou, sváteční náladou.

Trocha čarování v Logo II.

29.04.2022

V čarodějnickém týdnu, to se dějí věci! Děti tvořily šátek pro čarodějnici technikou zapouštění barev, malovaly černého kocoura nebo se učily tajemné zaříkadlo pro pěkné počasí. Zahrály si na čarodějnickou honičku, házely žábou ježibabě do koláče, létaly na košťátku. Na závěr týdne si užily pravý čarodějnický rej.

Čarodějnický rej

29.04.2022

A je to tady! Máme zase čas čarodějnic. Naučili jsme se vařit čarodějnické lektvary, postavili si chýši a proletěli se na koštěti. Završením celého kouzelného týdne byl čarodějnický pochod městem v maskách. To všichni koukali.

SLET ČARODĚJNIC NA 4. TŘÍDĚ MĚSÍČEK

29.04.2022

Ježibaba na koštěti, kolem naší školky letí. Jemináčku, to je švanda, ježibabě čouhá kšanda. A že to byla pořádná švanda, tomu VĚŘTE !!!!!!

Vesmírné putování- 2.Třída Logo II.

22.04.2022

Tento týden jsme s dětmi zavítali do Vesmíru. Ukázali jsme si, co všechno ve Vesmíru najdeme, vyjmenovali si planety. Děti si vyrobily rakety a zkusily si nakreslit dle své fantazie Marťany. Postavily z kostek vesmírnou loď a plnily vesmírné úkoly. Ve čtvrtek jsme téma završili návštěvou mobilního planetária, kterou jsme si moc užili.

Den Země- 2.Třída Logo II.

22.04.2022

V pátek 22.dubna jsme s dětmi oslavili Mezinárodní Den Země. V ranním kruhu jsme si povyprávěli, jak naši Zemi chránit, jak se k ní chovat/nechovat. Na školní zahradě byly pro děti nachystané různé sportovní disciplíny, které si náramně užily.

Povídání o Vesmíru - Logo I.

22.04.2022

V uplynulém týdnu jsme si povídali o Vesmíru. Děti hrály různé PH, procvičily si pohyb planet okolo Slunce. Vesmírným dalekohledem pozorovaly hvězdy. Přijelo k nám mobilní planetárium, ve kterém děti shlédly putování papírovou raketou na různé planety. Představení děti tak okouzlilo, že si chtěly papírové rakety vyrobit, po té si s nimi hrály a stavěly k ní i startovací dráhu. V pátek 22.4. jsme společně oslavili Den Země. Povídali jsme si o tom, jak se o naši Zemi máme správně starat, proč ji musíme chránit. Děti si přinesly do školky plastové láhve, ze kterých vyráběly strašáky. Procvičily si tak jemnou motoriku provlékáním bužírek. Výrobky z lahví pak vyzdobily plot naší školky. Zbývající část dopoledne jsme věnovali soutěžím a hrám na zahradě.

Naše země kulatá - Měsíček

22.04.2022

Tento týden jsme se s dětmi společně věnovali naší planetě. Řekli jsme si spoustu zajímavostí například, že se jí říká modrá planeta, vyjmenovali jsme si ostatní planety a co vše dalšího můžeme ve vesmíru vidět. Ve středu nás dokonce navštívilo mobil i planetárium, které se nám velice líbilo. V pátek jsme oslavili významný den - Den země. Nakonec jsme ještě stihli zkontrolovat naši podzimní práci, kdy jsme zasadili cibulky do našeho záhonku. Ten nám udělal velkou radost, když tak krásně vykvetl.

Den Země na 3.třídě Hvězdičce

22.04.2022

Celý týden byl věnovaný naši krásné planetě, která měla v pátek 22.4. svátek. Společně jsme tak oslavili Den Země. Povídali jsme si jak je důležité planetu chránit a vážit si jí. Do MŠ přijelo i nafukovací planetárium, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí nejen o Zemi , ale i o ostatních planetách. To byl zážitek.

Velikonoční těšení v LOGO II.

14.04.2022

Týden před velikonočními svátky se nesl v naší třídě ve znamení velikonočního těšení. Z dětí se stali malí pekaři, protože samy připravily listové tyčinky pro své nové budoucí kamarády na den otevřených dveří. Modré pondělí se neslo v duchu modré barvy a děti se pustily do malování a zdobení kraslic inkoustovou technikou. Maminkám připravily na stůl krásnou velikonoční dekoraci, zasadily osení a vyrobily okrasný květináč. Celý týden se nesl v duchu velikonočního tvoření a veselého malování. V naší třídě jsme si to krásně užili.

Těšíme se na velikonoce.

12.04.2022

Děti ze třídy Sluníčko pilně pracovaly, aby vyzdobily naši mateřskou školu ke svátkům jara. Každý den se na nás smějí zajíčci, kuřátka, beránci, jarní kytičky a zvířátka. Denně jsme pozorovali a čekali až kamarádovi „ Jaráčkovi“ narostou vlasy a děti si jej můžou odnést domů, aby potěšil na velikonoce všechny členy rodiny.

Odemykání zahrady

07.04.2022

Ve čtvrtek, 7. dubna, jsme společně s dětmi a rodiči odemykali zahradu MŠ a přivítali v ní JARO. Jak? No, přece písničkou a zdravým pohybem. Sboreček naší mateřské školy předvedl krásné vystoupení a paní učitelky dětem připravily sportovní odpoledne plné zábavných disciplín. Děti byly chvíli pilné včeličky, pak pomáhaly pracovitým mravenečkům, vyzkoušely si práci zahradníka, skládaly beruškám černé tečky, házely na cíl a pomáhaly krtkovi se sběrem žížal. Všem se odpoledne moc líbilo, počasí se vydařilo a my věříme, že si to brzy spolu opět zopakujeme.

Učíme se o zvířátkách - třída LOGO II.

01.04.2022

Poslední březnový týden jsme s dětmi navštívili dvorek u babičky na vesnici. Poznávali jsme domácí zvířátka a jejich mláďátka, učili jsme se o jejich užitku a dokonce jsme si sami stloukli opravdové máslo. Jak? Podívejte se!

Jarní probouzení přírody – třída Sluníčko

28.03.2022

Na jaře, na jaře, čáp jede v kočáře, héj hopy, héj hopy, héj hopy hop. Čáp veze sluníčko, točí se kolečko, héj hopy, héj hopy, héj hopy hop. Děti pozorovaly a pojmenovávaly jarní květinky na procházce v okolí MŠ, hledaly první jarní hmyz a sledovaly poupata na keřích. V blízkém lesíku stavěly ohniště z klacíků, opékaly buřty a na hřišti malovaly křídou znaky jara. Sluníčko nás také zahřívalo svými paprsky a dopřávalo dobrou náladu.

Návštěva 7.ZŠ - IV. třída MĚSÍČEK

25.03.2022

V pátek 25.3 jsme se šli podívat, jak to vypadá a chodí ve škole. Nejprve nás paní učitelka zavedla do první třídy, kde jsme na zkoušku zasedli do školních lavic. Vyzkoušeli jsme si spočítat jednoduché matematické příklady, procvičili jsme si ruku a vypracovali pár pracovních listů. Prvňáčci nám předvedli, co už se vše naučili a přečetli nám pohádku O řepě. Poté zazvonil zvonek a hodiny byl konec. Zašli jsme se podívat do jídelny, kde nám paní kuchařky uvařily čaj, prohlédli jsme si i družiny. Po přestávce nás paní učitelka odvedla do tělocvičny, kde nám nachystala různá náčiní. Nejprve jsme si je pojmenovali, pak jsme si zacvičili např. na hrazdě, švédské bedně, na kruhách aj. Vyzkoušeli jsme si zaházet na koš a někteří si zahráli florball. Moc se nám návštěva líbila a už teď se těšíme do první třídy.

Mezinárodní den vody - třída Logo I.

22.03.2022

Dne 22.3. se slaví Mezinárodní den vody. K této příležitosti jsme si v úterý povídali o vodě. O tom, jak je pro člověka a pro přírodu důležitá. Děti poslouchaly zvuky vody na CD. Seznámily se, kde všude a v jaké formě můžeme vodu najít.

Vítání jara na třídě Logo I.

18.03.2022

První jarní týden jsme zahájili vítáním jara. Povídali jsme si o tom, co se venku v přírodě změnilo, jaké je počasí, jaké děti viděly na zahrádkách kytičky. Z klacků a starých hader jsme společně vyrobili Morenu, kterou jsme hodili u splavu do řeky. Děti na ni volaly: Zimo, zimo táhni pryč nebo na tě vezmu bič! Že Morena odplavala po vodě daleko, děti dlouho pozorovaly z blízkého mostu. Teď už se nemusí bát, že se zima vrátí.

Výlet za knihou IV.třída Měsíček

04.03.2022

Březen - Měsíc knihy nás zlákal k návštěvě Městské knihovny- dětské oddělení. Děti si poslechly pohádku, zahráli si na rytmické nástroje a prohlédli si spoustu zajímavých knih dle svého výběru. Po cestě zpátky jsme si procvičili orientaci ve městě a znalost jeho některých částí. Všechny děti slíbily, že budou pilní čtenáři.

Pozorování se probouzející přírody

02.03.2022

Děti ze třídy Hvězdička se vydaly na pozorování jarní přírody, které spojily s oblíbeným krmením kachen na místní řece. Při procházce parkem se děti proběhly v lesíku, kde pozorovaly vykukující rostlinky ze země a na stromech hledaly začínající pučení jehněd. Všichni si moc přejeme, aby už jaro přišlo k nám.

"Pod olympijskými kruhy " v LOGO II.

21.02.2022

Minulý týden se nesl v duchu zimních olympijských her a děti v LOGO II. si jej plně užily. Společně jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy, děti si procvičily zručnost a hlavně fyzickou zdatnost. Na návštěvu k nám do třídy přišel i kamarád hokejista z třídy Sluníčko a my jsme si mohli zblízka prohlédnout jeho výstroj. Co všechno jsme pod olympijskými kruhy zvládli, vám ukážeme v naší galerii. Pojďte za námi na návštěvu.

Zvířátka u krmelce na 3. třídě Hvězdička

17.02.2022

Minulý týden si děti povídaly o zvířátkách žijících v lese, o funkci krmelce a také o tom, jak můžeme pomoci zvěři v zimním období. Zahrály si krátké divadelní představení, napodobovaly zvuky a pohyby zvěře. Při procházkách v okolí mateřské školy děti sypaly semínka do ptačích budek a krmily kachny na místní řece. V prostorech třídy stavěly krmelec pro naše plyšáky, malovaly zajíce, lišku a jiná lesní zvířátka. Uznejte sami, jak se nám to povedlo.

Olympijské kruhy 4. třída Měsíček

16.02.2022

Olympijské kruhy známe, pod nimi se přivítáme, jako jedna rodina, svátek sportu začíná. Také děti ze třídy Měsíček si o této sportovní události povídaly, vyráběly různé výrobky a vyzkoušeli si některé olympijské disciplíny.

Zimní olympiáda 2022

11.02.2022

Podívejte se, jak fandí 5. třída Sluníčko olympiádě!

Celý týden si povídáme o olympiádě

07.02.2022

Celý týden si povídáme o olympiádě, už víme, co znamenají olympijské kruhy a proč mají takové barvy. Zahráli jsme si s kamarády sportovní pexeso, tvořili jsme české vlajky pro lepší fandění našim sportovcům, naučili jsme se nakreslit olympijské kruhy a v pátek jsme si udělali malou školní olympiádu ve třídě.

Zima na 1. třídě Logo I.

28.01.2022

V posledním týdnu měsíce ledna jsme se věnovali tématu "Zima, zima už tu je, mráz na okna maluje". Cílem bylo získat povědomí o ročním období zimě a tím, co s sebou přináší a co je s ním spojené. Hráli jsme koulovanou s papírovými koulemi, tančili tanec vloček na píseň "Zima, zima", chodili na lyžích, jezdili na saních a zkoušeli jezdit na bruslích (krabice od kapesníků). Děti nadšeně tvořily vločky, rampouchy, malovaly na okna jako pan Mráz. Zopakovali jsme si, jaké oblečení v zimě nosíme a uspořádali soutěž v oblékání, které se zúčastnily i paní učitelky. Na závěr nechyběl ani pokus s vodou a ledem.

Bacilů se nebojíme, ovoce a zeleninu si připravíme - 3. třída Hvězdička

27.01.2022

Celý týden jsme se zabývali tématem zdraví. Zahráli jsme si na doktory, ošetřili jsme p. uč. Denisu, třídili jsme ovoce a zeleninu. Na tabuli jsme si vytvořili myšlenkovou mapu o nemocech a povídali si jak se šíří. Ve čtvrtek jsme ochutnali bylinné čaje, které nám mohou pomoci při nachlazení. Teď víme, jak se chovat, když jsme nemocní a proč jsou vitamíny a sport tak důležité pro zdraví.

"Snížkohraní" ve 2.třídě Logo II.

24.01.2022

V týdnu od 24. ledna si děti užily na školní zahradě novou nadílku sněhu. Využily školkový kopeček k jízdě na lopatách a bobech, před školkou si postavily partu sněhuláků, nevynechaly ani pořádnou koulovačku!

Lyžování na Opálené

21.01.2022

Celý týden jezdily děti na Čeladnou do areálu Opálená, kde se učily jezdit na lyžích. Získávaly zkušenosti na kopci i na vleku a v pátek při minizávodu, ukázaly rodičům, jací jsou všichni skvělí závodníci. V cíli sklidili velký potlesk a od instruktorů dostaly všechny děti zlatou medaili. Byl to vydařený týden plný pohybu.

Zimní sportování na 3. třídě Hvězdička

21.01.2022

Celý týden byl věnován zimním sportům. Ve třídě jsme vybudovali lyžařské středisko Opálená, tam totiž některé naše děti, jezdily na lyžařský výcvik. Nezaskočilo nás, ani když nám na jeden den vypnuli ve školce topení, zahřáli jsme se cvičením v čepici a vyhlásili soutěž o největší bambuli na čepici.

Zimní hrátky a sportování v 2. třídě Logo II.

21.01.2022

V naší třídě jsme se tento týden učili o zimních sportech. Procvičovali jsme jemnou motoriku, malovali s vodovými barvami, házeli sněhovými koulemi na terč a vyzkoušeli si lyžování. Jak jsme se činili. se můžete podívat v naší foto galerii.

Karnevalový den - 1. třída Logo I.

13.01.2022

"Haló pane Karnevale, račte dále, račte dále!" Touto říkankou přivítaly děti na 1. třídě Logo I. veselého klauna, který je provedl dnem plným soutěží, tance a zábavy. Děti v různorodých maskách se s ním veselily celé dopoledne. A jak se jim to líbilo, můžete sami posoudit.

Karnevalový rej na 5. třídě Sluníčko

13.01.2022

Čáry máry karneval je tu! Všechny děti se proměnily v úžasné karnevalové postavičky a maškarní rej si náležitě užily. Zpívaly, tančily, hrály na hudební nástroje a společně se veselily celý den. Moc děkujeme rodičům, že nám připravili tak dobré pohoštění. Máme toho tolik, že budeme hodovat, až do konce školního roku.

Karnevalové veselí na 4. třídě Měsíček

13.01.2022

Celý týden jsme si společně povídali na téma karneval. Řekli jsme si něco málo i o tradici masopustu. Vyzdobili jsme si třídu, malovali jsme šašky, plnili různé úkoly. Ve středu jsme si všichni zahráli pohádku "O masopustním Koblížkovi". Ve čtvrtek jsme se konečně dočkali. Nastal den D a my jsme si ho parádně užili. Děti měly krásné masky, rodiče nás zásobili výborným občerstvením, za které ještě jednou moc děkujeme. Tancovali jsme, soutěžili, proběhla i promenáda karnevalových kostýmů.

Pojďte všichni honem k nám, začíná nám karneval! - 2. třída Logo II.

13.01.2022

Celý týden jsme se s dětmi připravovali a těšili na čtvrteční karneval. Ten se nakonec povedl na výbornou! Děti si zatancovaly, zasoutěžily a naplnily bříška výbornými dobrotami od rodičů. Ještě jednou moc děkujeme!

Karneval v naší školce - 3. třída Hvězdička

13.01.2022

Tak jako každý rok, ani teď nás karneval neminul. Během týdne jsme si spolu zahráli spoustu her. Odvážlivci si zahráli pohádku "O karkulce". Ve čvrtek nás čekal karneval, masky se letos moc povedly. Co říkáte?

Povánoční čas v 2. třídě Logo II.

10.01.2022

Po vánočních svátcích jsme se společně ve zdraví sešli a sdíleli jsme spolu prožitky z vánoc. Procvičili jsme počítání sněhových vloček, hledali v kalendáři a připravovali se společně na svátek Tří králů. Všichni jsme si vyrobili královskou korunu a společně popřáli kamarádům ve školce vše nejlepší do nového roku. Všem rodičům a dětem přejeme šťastný rok 2022!

Tři králové - 4. třída Měsíček

06.01.2022

Dnes jsme si s dětmi připomněli tradici Tři králů, zazpívali si a hlavně vytvořili spoustu krásných výrobků k tomuto tématu. Podívejte se sami, jak jsou děti šikovné.

Procházka na vánoční náměstí - 1. třída Logo I.

22.12.2021

Poslední letošní procházkou jsme došli na místecké náměstí, kde jsme se podívali na oslíky a nasáli vánoční atmosféru. Přejeme Vám krásné, pohodové vánoce a šťastný nový rok 2022. P. učitelky a p. asistentka z 1. třídy Logo I.

Oblečeme se svátečně, kdy už přijde konečně? - 2. třída Logo II.

17.12.2021

Celý týden jsme netrpělivě čekali, zda i nás navštíví Ježíšek. Čekání jsme si zpříjemňovali vánočními aktivitami. Vyráběli jsme přáníčka, zdobili perníčky, zpívali vánoční koledy a vánočně se ladili. Ve čtvrtek jsme se dočkali! Byl u nás! Donesl nám krásné dárečky, které nám udělaly velkou radost. Ježíšku, děkujeme!

Nadílka ve 4. třídě Měsíček

16.12.2021

Ježíšek přišel, to bylo ale překvapení. Donesl nám spoustu krásných dárků, které jsem museli hned vyzkoušet. To bylo radosti!

Vánoce přicházejí do naší školičky - 3. třída Hvězdička

16.12.2021

Celý týden jsme se ve třídě chystali na příjemnou vánoční atmosféru. Třídu jsme si svátečně sami vyzdobili. Vyráběli jsme přáníčka, lepili kaprovi šupiny, třídili víčka podle barev, zazpívali jsme si vánoční koledy a snědli cukroví, co jsme si upekli. Učili jsme se poznávat stíny obrázků a přiřadit je k nim. A ve čvrtek nás navštívil Ježíšek. Dárečky, které jsme dostali, jsme si rozbalili a máme z nich moc velkou radost. Děkujeme Ježíšku!

Vánoční nadílka - 5. třída Sluníčko

16.12.2021

Také letos se Ježíšek zastavil u nás ve školce, aby všem dětem nadělil krásné dárečky. Celým dnem nás provázely koledy, vonělo třídou cukroví a děti netrpělivě očekávaly zazvonění zvonečku. Když jsme rozkrojili jablíčko, a ukázala se hvězdička, ozvalo se kouzelné cink cink. Dětem se rozzářila očka, když uviděly pod stromečkem hromadu dárků. Všichni jsme si tento den užili.

Vánoční nadílka na 1. třídě Logo I.

16.12.2021

Ve čtvrtek jsme si na naší třídě udělali pohodový vánoční den. Paní učitelky nachystaly z napečeného cukroví hostinu, děti si hezky hrály a třídou zněly koledy. Najednou zazvonil zvoneček a pod stromečkem se objevilo plno dárečků. Kdy je tam Ježíšek dal? Kudy přiletěl? Tyto otázky brzy nahradila radost z nových hraček. Svítící oči dětí rozzáří každé Vánoce. Přejeme je radostné i Vám.

Než zazvoní zvoneček, ozdobili jsme stromeček v 2. třídě Logo II.

10.12.2021

Než zazvoní na Štědrý den zvoneček, tak ve 2. třídě Logo II. trávíme čas v krásné předvánoční atmosféře. Společně jsme si nejdříve nazdobili vánoční stromeček, potom jsme pekli perníčky, zpívali koledy, procvičili počítání, geometrické tvary a jemnou motoriku prstíků. V pátek jsme se vydali podívat na vánoční stromeček na náměstí, pozdravili živá zvířátka a na závěr si užili radovánky ve sněhu.

Předvánoční těšení – 4. třída Měsíček

09.12.2021

V tomto předvánočním čase jsme s dětmi plnili hodně úkolů, aby nám ten čas před nejkrásnějšími svátky v roce rychle utekl. Děti zdobily stromečky do svátečního kabátku, zahrály si divadlo o zimní budce, chytaly kouzelné rybičky a posílaly vánoční poštu.

Mikuláš s čertem už jdou - 3. třída Hvězdička

03.12.2021

Celý týden jsme si povídali o čertech a jejich údělu pro zlobivé děti. Čertíky a Mikuláše jsme si i vyrobili. Mikulášovi jsme udělali vousy z mouky, pro čerta zase obrovský řetěz. Naučili jsme se na pátek básničku pro Mikuláše. Povedlo se nám naše čertí peklíčko?

My se čertů nebojíme, my si s nimi zatančíme - 5. třída Sluníčko

03.12.2021

…..a taky jsme tancovali - čertíci, Mikulášci a andělé na společné diskotéce, po které dětem řádně vytrávilo a samy si nachystaly pořádnou, čertovsky dobrou, hostinu.

4. třída Měsíček plná čertů a andílků

03.12.2021

V pátek se ve 4. třídě Měsíček sešlo hodně čertíků a andílků. Všichni společeně plnili různé úkoly, např. chůzi na pekelných chůdách, házení uhlí do kotle, přechod po pekelných kamenech. Po splnění se šli občerstvit, zazpívali si písně s mikulášskou tématikou a pak se radovali z dárků, které všem přinesl Mikuláš.

Adventní týden na 5. třídě Sluníčko

26.11.2021

V týdnu od 22. 11. do 26. 11. jsme si s dětmi užívali již adventní náladu. Děti se seznámily s adventní tradicí a zvyky, upekly si vánoční cukroví, společně jsme si vyrobili adventní věneček a nazdobili stromeček. Také jsme si vánočně vyzdobili třídu a šatnu. K tomu všemu nám tiše hrály vánoční koledy.

Rozsvícení vánočního stromečku

25.11.2021

https://youtu.be/aOSnX5HnwOU

Pečeme perníky - 1. třída Logo I.

25.11.2021

Dnešní den se děti podílely na pečení perníčků. Pomoci formiček vykrajovaly různé tvary. Jak se jim to povedlo, se můžete podívat na fotkách v galerii.

Opakování je matka modrosti - 3. třída Hvězdička

16.11.2021

Během celého týdne si děti procvičovaly a učily čísla, počty, geometrické tvary a jejich zvláštnosti. Děti skládaly podle zadání, řadily čísla a velikosti plyšáků od nejmenšího k největšímu, učily se pomáhat menším dětem lépe pochopit čísla a tvary.

Barevný podzim na 5. třídě Sluníčko

12.11.2021

Tento týden jsme si povídali o barevném podzimu. Děti se dostatečně vyřádily na školní zahradě plné barevného listí. Přiblížili jsme si Svátky svatého Martina, kdy si děti vytvořily koníky, hrály si s nimi, stavěly jim ohrádky a seznámily se s písní "Už Martin na bílém koni".

Jede Martin na koníčku, slyšíš cinkat podkovičku - 4. třída Měsíček

12.11.2021

Celý týden jsme si povídali o podzimu. Vyhlíželi jsme Martina na bílém koni, pozorovali podzimní počasí s větrem a „zubatým“ sluníčkem. Z barevného listí a vrtulek z javoru jsme vyráběli různé obrázky a na záhonek třídy nasadili cibulky tulipánu. Těšíme se, až nám na jaře vyrostou a budou dělat radost.

Svatomartinské posvícení ve 2. třídě Logo II.

12.11.2021

V týdnu od 8. listopadu děti v naší třídě společně vyhlížely Martina na bílém koni. Aby si zkrátily čekání, poslechly si legendu o Svatém Martinovi, nakreslily mu koníčka, vytvářely z papíru sněhové vločky nebo zatloukaly podkovičky. Abychom přivolali sníh, tak děti nazdobily ve školce strom sněhovými vločkami.

Focení dětí na 1. třídě Logo I.

09.11.2021

Dnes proběhlo ve školce focení dětí profesionálním fotografem. A také my jsme si s dětmi vyzkoušeli, jak takové focení probíhá. Užili jsme si u toho spoustu legrace. Podívejte se, jak se nám to povedlo.

Les plný ozvěn - 4. třída Měsíček

05.11.2021

Tento týden jsme si povídali o lese a hlavně o lesních zvířátkách. Celým týdnem nás provázeli medvídek Brumla a veverka Čiperka. Společně jsme se dozvěděli mnoho zajímavých věcí.

Podzim v naší školce - 3. třída Hvězdička

03.11.2021

Celý týden si s dětmi povídáme o podzimu. Vyrábíme draky, lesní skřítky z kaštanů, stavíme zvířátkům na zahradě domečky na zimu. Učíme se pomáhat menším dětem, stříhat nůžkami po rovných čárách, všímat si sebe i okolí. Podívejte se, jak se nám tento týden daří.

Kouzelné odpoledne na zahradě MŠ

03.11.2021

Ve středu odpoledne se naše zahrada celá rozzářila. V průběhu týdne si děti ve třídě vyrobily a vyzdobily lampióny a povídaly si o kouzlu podzimní přírody. Společně s rodiči jsme uspořádali na zahradě MŠ lampiónový průvod. Atmosféru umocnily osvětlené stromy, spoustu světýlek a hudba. Děti plnily úkoly a za odměnu se mohli všichni občerstvit v našem bufítku. Na závěr jsme splečně kouzelnou básničkou uspali naši krásnou zahradu k zimnímu spánku.

Kutálí se brambora - 4. třída Měsíček

03.11.2021

S dětmi společně dlouhodobě pozorujeme brambor. Už nám krásně pustil kořeny a proto jsme jej museli zasadit. A co bude dál? Budeme čekat, jestli nám z brambory něco vyroste.

Podzimní tvoření a lesní zvířátka - 3. třída Hvězdička

20.10.2021

Dnes se děti dozvěděly, jak se máme správně chovat v lese, kde žijí zvířátka. Potom jsme si o nich povídali, co jedí, jak se chovají, kde bydlí. Při pobytu venku jsme si pak většinu názorně ukázali. Společně s dětmi ze 5. třídy Sluníčko jsme tvořili víly z listí, které jsme nasbírali na procházce. Povedlo se nám to?

Vyletěl si pyšný drak - 4. třída Měsíček

20.10.2021

V průběhu celého týdne si společně povídáme o dracích, podzimu, podzimním počasí. Děti společně vytvořily dva velké papírové draky. Při pobytu venku jsme sbírali listí a různé přírodniny. Ve středu 20.10. byl Den stromů a tak se děti dozvěděly zajímavé věci o stromech.

Život na stromě - 4. třída Měsíček

12.10.2021

S dětmi si celý týden povídáme o stromech, jejich užitku pro člověka i živočichy. Dnes jsme poznávali pro koho je strom domovem. Poznáte to taky?

Není houba jako houba - 3.třída Hvězdička

12.10.2021

Děti ze 3. třídy Hvězdička se vydaly hledat houby. Ve školce se naučily rozeznat jedovaté houby od jedlých. Také si houby namalovaly, vymodelovaly a naučily se hledat i v atlasu hub.

Jablíčkohraní ve 2. třídě Logo II.

08.10.2021

Děti si prožily v naší třídě "Jablíčkohraní" a učily se "Co roste na poli". Společně si zahrály pohádku "O veliké řepě", učily se zapouštět barvy a vyráběly mrkvičky. Jak se jim dařilo uvidíte ve fotogalerii.

Podzimní zahrádka - 1. třída Logo I.

08.10.2021

V uplynulém týdnu jsme se s dětmi z 1. třídy Logo I. věnovali podzimní sklizni. Děti se seznámily s plodinami, které se sklízí na zahrádce nebo na poli. Zahrály si pohádku "O veliké řepě" a procvičily pohyb při zpěvu písničky "Šla Nanynka do zelí". Aby nám na poli ptáčci zelí nezobali, vyrobily děti společně s p. učitelkami strašáky do zelí. Ty nám teď zdobí chodbu ke třídě.

Veselé kaštanování - 5. třída Sluníčko

07.10.2021

V 5. třídě Sluníčko byly děti pilné. Sbíraly a nosily kaštany, žaludy, šišky a jiné přírodniny. Celý týden si s nimi hrály, tvořily, konstruovaly, počítaly, třídily, řadily a různě využívaly. Poznávaly možnosti manipulace a her s přírodním materiálem. Dále budeme ještě přírodniny používat a když nás to přestane bavit, odneseme je zvířátkům do krmelce.

Deštník v dešti potřebuji - 3. třída Hvězdička

07.10.2021

3. třída Hvězdička si dnes povídala o dešti. Děti vyráběly deštníky, holínky, foukaly barvy brčkem, stavěly kaluže z dřevěných dřívek. Na venkovní procházce jsme zkoumali kaluže, kdo měl gumáky, tak se mohl po nich projít.

Dopoledne plné pohybu

06.10.2021

Dnes děti zažily dopledne plné pohybu se zpěvákem Pavlem Novákem, který za námi přijel do mateřské školy. Děti si s ním na zahradě MŠ zazpívaly, zatančily, zasoutěžily a dostaly plno malých odměn. Užily si krásné chvilky.

„Kutálí se ze dvora“ - 5. třída Sluníčko

30.09.2021

Takový je název hry se zpěvem, se kterou se tento týden děti z 5. třídy Sluníčko seznámily. Hovořili jsme o bramborách, vyráběli jsme z nich panáčky a tiskátka. Ochutnali jsme, jak chutnají syrové brambory a za spolupráce s kuchyní jsme si pochutnali na hranolkách.

Jedeme, jedeme na kole, za strašákem na pole - 5. třída Sluníčko

24.09.2021

Děti si užívaly týden s veselým strašákem do pole, kterého si samy vyrobily a aby mu nebylo smutno, tak přibylo plno malých strašáčků. V šatně místo pole, hlídají a obveselují děti i rodiče. Z doneseného ovoce a zeleniny si poskládaly žívé obrazy a na konci týdne všechno snědly, aby byly zdravé.

Krásy babího léta - 4. třída Měsíček

21.09.2021

Krásné počasí babího léta, nám umožnilo zahrát si na zahradě MŠ na umělce. Malovali jsme vodou na chodník, tvořili květinové obrázky a nasávali krásy přicházejícího podzimu.

Babí léto v 1. třídě Logo I. a 2. třídě Logo II.

17.09.2021

Děti se naučily, že "Babí léto" není babiččino léto, ale je to období konce léta, kdy je ještě docela teplo, ale už ne takové jako během prázdnin. A lidé mu tak začali říkat proto, že během babího léta se na zem snášejí pavučinky, které mohou připomínat babiččiny šedivé vlasy. Pojďte se podívat, jak děti soukaly pavučinky, procvičily předmatematické dovednosti a barvičky.

„Sladká zahrádka“ 5. třída Sluníčko

13.09.2021

5. třída Sluníčko si v týdnu od 13. 9. do 17. 9. 2021 povídala o jablíčku a hrušce. Děti se seznámily s technikou malování temperovými barvami a štětcem, a s pěnovými tiskacími barvami Agáta. Vyrobily si krásné, barevné ovoce. Na koberci z PET vršků sestavovaly jablíčka. Za spolupráce s rodiči, (tímto jim děkujeme), jsme si z přineseného ovoce připravili sladkou výstavku různých druhů a barev jablíček a hrušek. Z nich jsme si na závěr udělali vitamínovou hostinu.

Naše školka sluníčková, od září je celá nová - 1. třída Logo I.

05.09.2021

Prázdniny jsou již nenávratně pryč a my jsme se v září na naší 1. třídě Logo I. přivítali nejen s dětmi, které k nám už chodily, ale také s novými kamarády. Děti se už do školky moc těšily, a tak jsme si o ní začali hned společně povídat. Každý se seznámil se svým místem a značkou, s hračkami, s tím, co všechno můžeme ve školce dělat. A také, jak se k sobě máme navzájem chovat. Věříme, že se dětem bude u nás líbit, protože ve školce je přece zábava!

Ve školce nám bude prima - 2. třída Logo II.

01.09.2021

Opět po prázdninách jsme se dnes sešli v naší kouzelné školce. Děti se seznámily s novými kamarády, poznaly své paní učitelky a prozkoumaly třídu. A že se jim to zkoumání líbilo je na fotografiích vidět. Těšíme se, že spolu strávíme příjemný školní rok.

První den na 3. třídě Hvězdička

01.09.2021

Ať je teplo nebo zima, ve školce je vždycky prima :-)

Pod olympijskými kruhy

20.02.2021

"Pod olympijskými kruhy " v LOGO II. Minulý týden se nesl v duchu zimních olympijských her a děti v LOGO II. si jej plně užily. Společně jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy, děti si procvičily zručnost a hlavně fyzickou zdatnost. Na návštěvu k nám do třídy přišel i kamarád hokejista z třídy Sluníčko a my jsme si mohli zblízka prohlédnout jeho výstroj. Co všechno jsme pod olympijskými kruhy zvládli, vám ukážeme v naší galerii. Pojďte za námi na návštěvu.

Pod olympijskými kruhy

20.02.2021

"Pod olympijskými kruhy " v LOGO II. Minulý týden se nesl v duchu zimních olympijských her a děti v LOGO II. si jej plně užily. Společně jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy, děti si procvičily zručnost a hlavně fyzickou zdatnost. Na návštěvu k nám do třídy přišel i kamarád hokejista z třídy Sluníčko a my jsme si mohli zblízka prohlédnout jeho výstroj. Co všechno jsme pod olympijskými kruhy zvládli, vám ukážeme v naší galerii. Pojďte za námi na návštěvu.

Pod olympijskými kruhy

20.02.2021

"Pod olympijskými kruhy " v LOGO II. Minulý týden se nesl v duchu zimních olympijských her a děti v LOGO II. si jej plně užily. Společně jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy, děti si procvičily zručnost a hlavně fyzickou zdatnost. Na návštěvu k nám do třídy přišel i kamarád hokejista z třídy Sluníčko a my jsme si mohli zblízka prohlédnout jeho výstroj. Co všechno jsme pod olympijskými kruhy zvládli, vám ukážeme v naší galerii. Pojďte za námi na návštěvu.

Pod olympijskými kruhy

20.02.2021

"Pod olympijskými kruhy " v LOGO II. Minulý týden se nesl v duchu zimních olympijských her a děti v LOGO II. si jej plně užily. Společně jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy, děti si procvičily zručnost a hlavně fyzickou zdatnost. Na návštěvu k nám do třídy přišel i kamarád hokejista z třídy Sluníčko a my jsme si mohli zblízka prohlédnout jeho výstroj. Co všechno jsme pod olympijskými kruhy zvládli, vám ukážeme v naší galerii. Pojďte za námi na návštěvu.

Pod olympijskými kruhy

20.02.2021

"Pod olympijskými kruhy " v LOGO II. Minulý týden se nesl v duchu zimních olympijských her a děti v LOGO II. si jej plně užily. Společně jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy, děti si procvičily zručnost a hlavně fyzickou zdatnost. Na návštěvu k nám do třídy přišel i kamarád hokejista z třídy Sluníčko a my jsme si mohli zblízka prohlédnout jeho výstroj. Co všechno jsme pod olympijskými kruhy zvládli, vám ukážeme v naší galerii. Pojďte za námi na návštěvu.

Pod olympijskými kruhy

20.02.2021

"Pod olympijskými kruhy " v LOGO II. Minulý týden se nesl v duchu zimních olympijských her a děti v LOGO II. si jej plně užily. Společně jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy, děti si procvičily zručnost a hlavně fyzickou zdatnost. Na návštěvu k nám do třídy přišel i kamarád hokejista z třídy Sluníčko a my jsme si mohli zblízka prohlédnout jeho výstroj. Co všechno jsme pod olympijskými kruhy zvládli, vám ukážeme v naší galerii. Pojďte za námi na návštěvu.

Pod olympijskými kruhy

20.02.2021

"Pod olympijskými kruhy " v LOGO II. Minulý týden se nesl v duchu zimních olympijských her a děti v LOGO II. si jej plně užily. Společně jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy, děti si procvičily zručnost a hlavně fyzickou zdatnost. Na návštěvu k nám do třídy přišel i kamarád hokejista z třídy Sluníčko a my jsme si mohli zblízka prohlédnout jeho výstroj. Co všechno jsme pod olympijskými kruhy zvládli, vám ukážeme v naší galerii. Pojďte za námi na návštěvu.

Pod olympijskými kruhy

20.02.2020

"Pod olympijskými kruhy " v LOGO II. Minulý týden se nesl v duchu zimních olympijských her a děti v LOGO II. si jej plně užily. Společně jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy, děti si procvičily zručnost a hlavně fyzickou zdatnost. Na návštěvu k nám do třídy přišel i kamarád hokejista z třídy Sluníčko a my jsme si mohli zblízka prohlédnout jeho výstroj. Co všechno jsme pod olympijskými kruhy zvládli, vám ukážeme v naší galerii. Pojďte za námi na návštěvu.