Barvička

Naše akce

Sněhové radovánky

04.02.2019

Když napadne sníh a je příznivé ovzduší nic nás nezastaví a pospícháme ven. Zimní radovánky nás prostě baví.

Lyžařská výcvik

01.02.2019

Lyžařský výcvik na Bílé se jako každý rok vydařil!!!

Karneval

01.02.2019

Tento karneval byl opravdu povedený a to ne jen díky zábavnému programu v režii Oliny a Jožiny, ale hlavně díky Vám. Všem moc děkujeme, že jste přišli. Doufáme, že jste se bavili stejně jako my, a že jste byli spokojení. Přejeme spoustu dalších krásných karnevalů.

Rybičky se mrskají a prskavky prskají

19.12.2018

I letos jsme byli pozváni na prohlídku vánočních kaprů rodinou Vítovcových. Rybek bylo tolik, že je nešlo spočítat a nebyly tam jenom kapři, ale i pěkně zubaté štiky.

Ježíškova nadílka

18.12.2018

Ježíšek myslí i na mateřské školy a aby to všechno stihl, přišel do té naší už dříve. Dětem přinesl plno skvělých dárků. Některé pro potěšení, některé pro objevování světa kolem nás. Poděkovali jsme mu, zazpívali mu a vrhli jsme se na rozbalování.

Vánoční stromeček pro zvířátka

13.12.2018

S dětmi jsme se rozhodli, že ozdobíme vánoční stromeček i zvířátkům. Děti z domu donesly ovoce i zeleninu a společně jsme se vydali do lesa. Sice mrzlo, ale neodradilo nás to. Snad bude zvířátkům chutnat a budou mít také krásné svátky.

Klub seniorů

04.12.2018

Opět jsme s dětmi vystoupili pro místní klub seniorů se svým pásmem vánočních písní a básní. Společně jsme se svátečně naladili a mohli jsme tak spolu přivítat adventní čas.

Deskohraní

21.11.2018

V tomto chladném počasí, kdy je venku nevlídně jsme uspořádali pořádné "Deskohraní." Tento název v sobě ukrývá parádní zábavu plnou společenských her a společného hraní s rodiči ve školce. Moc jsme si to užili a určitě "Deskohraní" ještě někdy zopakujeme. A kdo vlastně vyhrál? No přeci každý, kdo přišel.

Dopravní prostředky

14.11.2018

S dětmi jsme se zajímali o cestování pana Pašíka a čím vlastně cestuje. Děti tak stavěly vrtulníky, letadla, dálnice pro auta a také padáky. Jak jim to šlo můžete vidět na fotografiích.

Malí budovatelé

25.10.2018

Děti si vyzkoušely roli stavitelů a budovaly naše město. Nejprve se domluvili, které budovy musí město mít a pak se pustily do stavby. Šlo jim to náramně a moc je to bavilo.

100. výročí republiky

23.10.2018

Naše republika slaví a my spolu s ní.

Vitamíny

18.10.2018

Počasí poslední dobou dělá pěkně kotrmelce, proto jsme vyhlásili nemocem a bacilům válku. Získali jsme lovecké lístky na bakterie, které úspěšně lovíme, a povídáme si o potřebě vitamínů a jejich zdrojích. Při výrobě ovocné bomby v podobě salátu padlo hodně vitamínů, tak doufejme, že dětem pomohou nějakou dobu držet bacily od těla.

Podzimní skřítci

17.10.2018

Jelikož je podzim a mráz obchází kolem, vyrobily si děti společně s rodiči podzimní skříňky, aby jim hlídali dům a nepustili dovnitř žádnou nepohodlí. MOC DĚKUJEME VŠEM ZÚČASTNĚNÝM a doufáme, že se brzy setkáme při dalším tvoření.

Muzikohrátky

16.10.2018

Hudba má ne jen povzbuzující účinky, ale také léčivé. Děkujeme paní Gavlasové, že nás potěšila svou návštěvou a zahrála si s dětmi na různé hudební nástroje. Všechny nás to zahráli u srdíčka a vykouzlilo úsměvy na tvářích.

Draci

10.10.2018

Říjen je pro nás měsícem draků, a proto nezahálíme a aspoň jednoho denně nějak ztvárníme. Podívejte se, jak nám to jde.

Když je hezky

26.09.2018

Když je hezky, pospícháme do přírody a hrajeme hry, pozorujeme hmyz a jiná zvířátka. Nebo také změny počasí a jeho důsledky. A když je škaredě, koukáme se třeba na divadlo. A jak si užíváme, se podívejte na fotografiích.

První den v MŠ

03.09.2018

První školní den v tomto školním roce jsme si hezky užívali. Děti přivítala Pipi dlouhá punčocha a jí pomáhali její kamarádi. Jak se to dětem líbilo, můžete vidět na fotografiích.