Sluníčko

Naše akce

Babí léto v 1. třídě Logo I. a 2. třídě Logo II.

17.09.2021

Děti se naučily, že "Babí léto" není babiččino léto, ale je to období konce léta, kdy je ještě docela teplo, ale už ne takové jako během prázdnin. A lidé mu tak začali říkat proto, že během babího léta se na zem snášejí pavučinky, které mohou připomínat babiččiny šedivé vlasy. Pojďte se podívat, jak děti soukaly pavučinky, procvičily předmatematické dovednosti a barvičky.

„Sladká zahrádka“ 5. třída Sluníčko

13.09.2021

5. třída Sluníčko si v týdnu od 13. 9. do 17. 9. 2021 povídala o jablíčku a hrušce. Děti se seznámily s technikou malování temperovými barvami a štětcem, a s pěnovými tiskacími barvami Agáta. Vyrobily si krásné, barevné ovoce. Na koberci z PET vršků sestavovaly jablíčka. Za spolupráce s rodiči, (tímto jim děkujeme), jsme si z přineseného ovoce připravili sladkou výstavku různých druhů a barev jablíček a hrušek. Z nich jsme si na závěr udělali vitamínovou hostinu.

Naše školka sluníčková, od září je celá nová - 1. třída Logo I.

05.09.2021

Prázdniny jsou již nenávratně pryč a my jsme se v září na naší 1. třídě Logo I. přivítali nejen s dětmi, které k nám už chodily, ale také s novými kamarády. Děti se už do školky moc těšily, a tak jsme si o ní začali hned společně povídat. Každý se seznámil se svým místem a značkou, s hračkami, s tím, co všechno můžeme ve školce dělat. A také, jak se k sobě máme navzájem chovat. Věříme, že se dětem bude u nás líbit, protože ve školce je přece zábava!

Ve školce nám bude prima - 2. třída Logo II.

01.09.2021

Opět po prázdninách jsme se dnes sešli v naší kouzelné školce. Děti se seznámily s novými kamarády, poznaly své paní učitelky a prozkoumaly třídu. A že se jim to zkoumání líbilo je na fotografiích vidět. Těšíme se, že spolu strávíme příjemný školní rok.

První den na 3. třídě Hvězdička

01.09.2021

Ať je teplo nebo zima, ve školce je vždycky prima :-)